Szkolenia

W ciągu ostatnich 3 lat nasi trenerzy przeszkolili ponad 600 osób w czasie około 430 godzin szkoleniowych. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z marketingiem internetowym, prawem pracy oraz nieruchomościami.

Oferujemy szkolenia otwarte przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców oraz szkolenia dedykowane dla pracowników konkretnej firmy lub branży. W przeciwieństwie do książek, które zawierają wiedzę, ale nie dają szans na interakcję, czy tradycyjnego systemu edukacji, który prezentuje jedynie teoretyczne rozwiązania, uczestnictwo w szkoleniach pozwala na wykorzystanie praktyki zawodowej trenera, zdobycie wiedzy i umiejętności oraz poznanie skutecznych rozwiązań, które sprawdziły się w polskich realiach.

Nasza oferta to szkolenia gotowe, które mogą zostać przeprowadzone nawet w ciągu 1 tygodnia od zamówienia, a także szkolenia dedykowane i tematy w przygotowaniu, które mogą się odbyć w ciągu 3-4 tygodni od zamówienia.

Facebook dla firm
Szkolenie gotowe
Warsztaty, których celem jest z jednej strony poznanie mechanizmów rządzących Facebookiem i mediami społecznościowymi, a z drugiej strony bezpośrednia praca z doświadczonym trenerem, której rezultatem będzie zdecydowana poprawa skuteczności fanpage uczestników oraz jakości prezentowanych treści. Szkolenie składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej, trwa 6-7 godzin zegarowych, wymaga od uczestnika posiadania fanpage firmy przed zajęciami oraz komutera w czasie ich trwania. Ważnym elementem szkolenia jest runda pytań i odpowiedzi, więc wreszcie będzie można rozwiać wszystkie wątpliwości i dowiedzieć się dlaczego coś nie działa 🙂

Facebook Ads – Reklama na Facebooku
Szkolenie gotowe
Praktyczne warsztaty, które uczą skutecznego wykorzystywania reklam na Facebooku w biznesie. Jaki typ reklam wybrać? W jaki sposób określić grupę odbiorców? Jak rozliczać się z Facebookiem? Co czai się w regulaminie dla reklamodawców? Jak wykorzystywać firmowe bazy danych i stronę internetową w reklamie? Czym jest remarketing i dlaczego się opłaca? To wszystko i znacznie więcej podczas 6 godzin szkolenia praktycznego z wykorzystaniem komputerów. Ze względów technicznych uczestnicy muszą posiadać wcześniej fanpage na Facebooku oraz mieć konto Paypal lub dostęp do danych karty kredytowej.

Content marketing – jak pozyskiwać użytkowników dzięki treści
Szkolenie gotowe
A gdyby tak klienci sami trafiali do Twojej firmy… To nie bajka, lecz realna opcja! Dzięki tworzeniu treści Twoja firma może wyprzedzić konkurencję i pozyskać odbiorców dla produktów i usług, które ofertujesz. Bez względu na branżę działania content marketingu wpływają na pozycję strony w wynikach wyszukiwania, pozwalają budować pozycję eksperta w danej dziedzinie i przedstawiają ofertę przedsiębiorstwa w bardziej zróżnicowany i nowoczesny sposób. Podczas 6-7 godzinnego szkolenia stworzysz strategię contentową dla Twojego biznesu, poznasz podstawowe typu użytkowników sieci i przydatne narzędzia, nauczysz się w jaki sposób tworzyć treści na potrzeby Internetu oraz jakie opcje w tym zakresie masz do wyboru. Szkolenie na charater warsztatowy, więc z tego względu rekomendowany jest udział w nim z własnym komuterem.

Bezpieczeństwo dzieci w Internecie
Szkolenie gotowe
Szkolenie przeznaczone dla nauczycieli, pedagogów oraz rodziców, które pozwala rozwinąć niezbędne dziś kompetencje cyfrowe i poszerzyć wiedzę w tym zakresie. Szkolenie realizowane jest w systemie popołudniowym, w ciągu 2-3 godzin przedstawione są podstawowe informacje dotyczące zagrożeń płynących z sieci, ale także szans, które można tam znaleźć, sposoby kontroli i nadzoru, który powinien być prowadzony przez dorosłych nad działaniami dzieci w sieci. Szkolenie zawiera elementy dotyczące zarówno tradycyjnego dostępu do Internetu poprzez komputery stacjonarne i laptopy, ale także nowych kanałów, jakimi są urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli i rodziców dzieci w wieku szkolnym na wszystkich etapach edukacji (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne).

Jak zwolnić nauczyciela?
Szkolenie gotowe
Czy wiesz, że rozwiązanie stosunku pracy z pracownikiem zatrudnionym na podstawie Karty Nauczyciela jest jednym z najtrudniejszych zagadnień prawa pracy? W obecnej sytuacji, kiedy liczba dzieci zmniejsza się z każdym rokiem, oświata staje przed poważnym problemem – nauczycieli trzeba będzie zacząć zwalniać, ponieważ wszystkie inne dostępne opcje zostały już wcześniej wykorzystane, a jest to proces wyjątkowo skomplikowany. Dyrekcje szkół i samorządy muszą zostać wyposażone w odpowiednie kompetencje, by podołać temu zadaniu, ponieważ w innym wypadku za ich błędy odpowiemy my wszyscy, podatnicy. Źle przeprowadzone zwolnieie to bowiem nawet 60 000 złotych przysługującego odszkodowania, które

Zarządzanie czasem online – jak wydajnie pracować przy komuterze
Szkolenie w przygotowaniu
Nie masz czasu? Lista zadań wcale się nie zmniejsza, a Ty już nie wiesz co robić? Jest na to rada – szkolenie skupiające sie na zarządzaniu czasem i zadaniami w kontekście pracy przy komputerze. Dowiedz się co możesz zrobić, by lepiej radzić sobie z rozpraszaczami i przerywnikami, poznaj najlepsze narzędzia wspierające pracę przy komputerze oraz sprawdzone techniki zwiększające wydajność w tym niesprzyjającym środowisku. Szkolenie pozwoli poznać swój optymalny tryb pracy, zapozna z dostępnymi narzędziami i sprytnymi trickami, a także pozwoli zrozumieć dlaczego wydajna praca online jest tak trudna.

Social media landscape 2016
Szkolenie w przygotowaniu
Media społecznościowe i aplikacje mobilne to nowa siła marketingu! Jednocześnie to jedno z najbardziej zmiennych i podlegającyh modom środowisk działaności biznesowej. Jeśli nie wiesz jak korzystać z tych dobrodziejstw i co wybrać, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! W ciągu 6 godzin dowiesz się jakie serwisy są teraz trendy, co najbardziej będzie pasować do Twojej działaności, z czym poradzisz sobie samodzielnie, a przy czym warto sięgnąć po pomoc do profesjonalistów. Dowiesz się czym są hashtagi, jak i gdzie ich używać. Zrozumiesz czym jest społecznościowa dźwignia i dlaczego viral to marzenie każdego marketera.