Zarezerwuj termin konsultacji

Konsultacje odbywają się przez Internet w dni robocze w godzinach 10:00 – 16:00. Konsultacje weekendowe oraz wieczorne są możliwe, jednak ich cena jest o 50% wyższa i nie ma możliwości ich natychmiastowej rezerwacji. Proszę skorzystać z zakładki Kontakt w celu uzgodnienia nietypowego terminu lub godziny.

Godzina konsultacji online kosztuje 120 zł netto (147,60 zł brutto).
W przypadku jednoczesnej rezerwacji 4 godzinkonsultacji cena wynosić będzie 110 zł netto za godzinę (440 zł netto / 541,20 zł brutto za całość). W przypadku jednoczesnej rezerwacji 8 godzin konsultacji online cena jednostkowa to tylko 99 zł netto za godzinę (792 zł netto / 974,16 zł brutto za całość).

Sugerowaną metodą płatności za konsultacje jest Paypal, co pozwala na natychmiastową rezerwację konkretnego terminu, jednak istnieje możliwość wystawienia faktury proformy i płatności przelewem na konto. Prosimy w tym celu skorzystać z danych umieszczonych w zakładce Kontakt.

W polu Pytania/Uwagi proszę podać temat rozmowy oraz dane firmy niezbędne do wystawienia faktury VAT. Dalsze kontakty będą się odbywać poprzez podany w formularzu mail i telefon, więc proszę się upewnić, że są one poprawne i nie zawierają literówek.

 

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę
Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi: